normalna cena:
338.00 zł
-50%
cena dzisiaj:
169.00 zł
0000
Godzin
0000
minuty
0000
sekund

Zapobieganie łysieniu jest prawdziwe!

Łysienie może pojawić się w młodym wieku, nawet wtedy kiedy się nie będziesz tego spodziewał ! Tylko to nie jest tak przerażające jak myślisz: jeśli zauważysz w odpowiednim momencie , możesz uniknąć utraty włosów.

Nawet niewielka utrata włosów może być oznaką łysienia. Nikt nie jest na to odporny, nawet kobiety. Przyczyn masowego wypadania włosów jest setki: stres, zła dieta, słaba odporność, predyspozycje genetyczne itp.

Jak tylko zauważysz, że twoich włosów jest mniej lub widziałeś łysiny na głowie, przejdź przez kurs regeneracji za pomocą VitaHair Max! Pomaga nawet w późniejszych etapach, kiedy wydaje się, że włosy już nie odrosną.

vitahair max
przywróci tobie włosy!
spiesz się kupić ze zniżką o wysokości 50%!
kup teraz

Aktywne składniki Vitahair max


Procapil
Aktywny składnik na podstawie Biotynyl-GHK, aligenina i kwasu oleinowego. Zaprojektowany specjalnie do zwalczania wypadania włosów, wzmacnia i odnawia mieszki włosowe, aktywuje porost nowych włosów.

Magnez
Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wapnia, zanieczyszczeń i stanów zapalnych skóry głowy. Czyści mieszki włosowe, pobudza krążenie krwi, poprawia syntezę białek i normalizuje wzrost włosów.

Keratyna
Jest to naturalne białko, które przywraca strukturę włosów i skóry głowy. Chroni mieszki włosowe przed negatywnymi skutkami stresu i środowiska.

Kofeina
Wnika w korzenie i stymuluje porost włosów. Blokuje działanie męskiego hormonu dehydrotestosteronu, który powoduje łysienie u mężczyzn. Wzmacnia i poprawia strukturę włosów.

Kup jeden vitahair max dzisiaj i odbierz 50% zniżki!
Kup teraz

Korzystanie z VitaHair Max jest łatwe!

krok 1

Nałożyć niewielką ilość żelu na korzenie włosów i równomiernie rozprowadzić.

krok 2

Lekko masuj skórę głowy palcami. Nie spłukuj.

krok 3

Wynik zobaczysz po kilku zastosowaniach, ale aby pozostawić długotrwały efekt przejdź przez cały kurs.

Efekt jest potwierdzony przez profesjonalistów.

Doctor
Krystyna Kowalczyk
trycholog

Jeśli idzie mowa o łysieniu, nie wszyscy będą w stanie spokojnie podjąć ten temat i zaakceptować siebie takimi, jakimi są. Zwłaszcza kobiety. Chociaż niektórzy mężczyźni są także nerwowi i skomplekcowani z tego powodu, doświadczając problemów w komunikowaniu się z płcią przeciwną.

Wcześniej tylko transplantacja włosów mogła wyeliminować łysienie, ale teraz ten problem znacznie łatwiej wyeliminować! Jest narzędzie, które zwróci twoje włosy w domu - VitaHair Max! Składa się z naturalnych składników, które zapobiegają łysieniu, wzmacniają strukturę włosów, sprawiają, że jest gładka i lśniąca. Poradziłem moim pacjentom, aby poddali się kuracji i wszyscy są zadowoleni, że teraz problem łysienia jest dla nich rozwiązany.

Miliony ludzi oceniło już VitaHair Max

Jak zamówić?

1

Zostaw prośbę na naszej stronie internetowej

2

Nasz manager skontaktuje się z państwem dla wyjaśnienia szczegółów zamówienia

3

Dostawa w trakcie 1-3 dni

4

Opłata zamówienia przy odbiorze

normalna cena:
338.00 zł
-50%
cena dzisiaj:
169.00 zł
0000
Godzin
0000
minut
0000
sekund